Modne bieganie

Bieganie staje się coraz bardziej modne - to nie ulega kwestii. Ale w co się ubrać? Czy uprawiając sport też musimy wyglądać dobrze w sportowych ciuchach? Czy ubrania muszą do siebie pasować? Czy nasza sportowa odzież musi pasować do trwających aktualnie trendów? Co o tym myślicie? Biegacie (bądź uprawiacie inny sport) w zwykłym dresiku, czy wolicie aby poszczególne elementy do siebie pasowały i były na topie?

Replies

 1. Bogna Zykiewicz Bogna Zykiewicz

  Na pewno odzież i buty do biegania powinny być wygodne. To jest podstawa! Dobra jakość takiej odzieży też ma znaczenie. Zobaczcie sobie tutaj https://perfektsport.pl/produkty/nike/odziez/do-biegania/, mają super wybór :)

 2. Anita Ani Anita Ani

  Ja również gdy biegam chcę być modna i czuć się trendy :) Jak chronić nogi przed urazami podczas biegania? Jakie buty zastosować? Znalazłam ciekawy artykuł na blogi https://osrodek-wiedzy.eu/ Na zdrowie mięśni oraz stawów nóg w ogromnym stopniu wpływa także sposób odżywiania.

 3. Kasia Wilk Kasia Wilk

  Ja polecam osobiście buty Asics. Moim zdaniem systemy w butach Asics są o wiele wygodniejsze niż te w obuwiu Nike. Jeśli chcecie kupić Asicsy w niskiej cenie to sprawdźcie koniecznie ten sklep: https://yessport.pl/Najpopularniejsze-systemy-i-technologie-od-firmy-Asics-blog-pol-1567429751.html

 4. Monika Flisiak Monika Flisiak

  ja planuje zaczac biegac, w sumie to moj chlopak sobie wymyslil i bede mu towarzyszyc bo narazie tylko cwicze aeroby :) musze tylko skompletowas strój, takze skorzystam z Waszych porad :D

 5. Izabella Remer Izabella Remer

  Ja biegam bardzo rzadko, w sumie jakoś łatwiej mi się zmobilizować, żeby iść na siłownię niż biegać.

 6. schowaltermaeve schowaltermaeve schowaltermaeve schowaltermaeve

  Dla każdego, co innego.

 7. Angelika Kowol Angelika Kowol

  Uważam, że zawsze najtrudniej zacząć. Trzeba się zebrać w sobie i trzeba zacząć biegać, dlatego koniecznie musicie zobaczyć wybór produktów do biegania na stronie https://www.ceneo.pl/Akcesoria_do_biegania Przydadzą się Wam na pewno podczas Waszych treningów.

TRENDS

 1. loki

  Last reply: Antonia Max .

 2. Trendy w modzie 2020

  Last reply: Marta Git .

 3. Czerwień

  Last reply: Patrycja Baj .

 4. Samochód dla kobiety

  Last reply: Patrycja Baj .

 5. Modne bieganie

  Last reply: Angelika Kowol .

People You May Like