Niebieska sukienka jakie dodatki ?

Jakie najlepiej pasują do niej buty? jaka narzutka/żakiet ? jaka kopertówka?

To jest strój wizytowy na uroczystość komunijną, więc dodatki też muszą takie być.
Myślałam coś o dodatkach szarych jaki jasnych beżowych.
Nie wiem które lepiej będzie pasować?

Czy może lepiej czarne szpilki

A co myślicie o białym taliowanym żakiecie, rękawy 3/4 ? - ale jakie buty i kopertówka ?

Replies

1. Sandy Dak Sandy Dak

Hmm... ja bym poszła w złoto. To taki kolor, że idealnie by się zgrywał ze złotymi butami na obcasie, do tego złota torebka, jakaś kurtka... cała w złoto! To byłoby mega eleganckie, z klasą ale przede wszystkim nowoczesne!

2. nata gala nata gala
  3. Hose King Hose King

Wydaje mi się, że do takieje, niebieskiej sukienki najlepiej sprawdzą się czarne dodatki i czarne sandałki jak te: https://luxusowi.pl/wp-content/uploads/2017/04/1L507G050.C455_000_0.jpg. Mogłabyś postawić na białe, ale wówczas takie połączenie mogłoby przypominać stylizację kopciuszka na bal.

4. Bernadeta Pawlik Bernadeta Pawlik

Ja bym wybrała czerń lub srebro

5. Maciej  Nowakowski Maciej Nowakowski

Wybrałabym zloto:)

6. Anna Iber Anna Iber

Z dodatkami trzeba uważać. Jestem pewna, że większość z Was ma z nimi problem. Zazwyczaj korzystam z artykułów takich jak ten https://apetyt-na-wiedze.pl/jak-laczyc-rozne-dodatki/ Jak wg Was łączyć dodatki? Jak je dobierać?

7. Kasia Łak Kasia Łak

Trzeba mieć jakiś taki zmysł, umieć dobrać kolory i materiały do siebie :)

8. Michalina Ziębek Michalina Ziębek

Ja bym poszła w złoto lub czerń. Co do torebek to na pewno jakąś niewielką kopertówkę. Z biżuterią byłabym ostrożna aby nie przesadzić.

FASHION

1. Sukienka

Last reply: Monika Flisiak .

2. Norweski sweterek

Last reply: Izabella Remer .

3. T-shirty z nadrukami

Last reply: Iza Bednarska .

4. Koszula męska w kratkę

5. Sukienki

People You May Like