Skąd wiadomo, że sklep w sieci jest dobry?

Znalazłam nowy sklep internetowy, o którym wcześniej nie słyszałam, żadna z moich znajomych też nie. Mają głównie torebki ze skóry i dosyć niskie ceny - tak bardzo, że aż mi się to wydaje podejrzane. Nie ma opcji zwrotu towaru, a ja nie chcę, żeby się w dniu dostawy okazało, że to jednak nie jest prawdziwa skóra. Nie wiecie czy można jakoś sprawdzić czy firma jest uczciwa?

Replies

 1. piotrek piotrek

  Jeżeli jest to sklep internetowy to ustawa zapewnia Ci możliwość zwrotu. Jeżeli sklep pisze, że nie ma zwrotów to coś jest nie tak. Najlepiej wtedy skontaktować się ze sklepem w celu wyjaśnienia dlaczego piszą, że nie ma zwrotów skoro zgodnie z prawem muszą takie zwroty realizować.

 2. Ania Tarla Ania Tarla

  Ja bym też sprawdziła opinie w Internecie. Ludzie od razu piszą o firmie, która zawiodła ich oczekiwania.

 3. Janek Kozłowski Janek Kozłowski

  Każdy sklep internetowy musi mieć możliwość zwrotu towaru. Jeżeli mają taki zapis w Regulaminie to jest niezgodny z prawem.

 4. Paulina Krawczyk Paulina Krawczyk

  Może warto przed złożeniem zamówienia poczytać opinie o sklepie.

 5. polandi polandi

  Samą firmę możesz też w KRS sprawdzić po ich numerze REGON czy NIP, sprawdzisz chociaż czy istnieje.

 6. Antonia Max Antonia Max

  najlepiej sprawdzić dane sklepu, czy sklep faktycznie istnieje, każdy taki sklep ma wpis do krs więc to można sprawdzić łatwo, poza tym poszukać opinii, trzeba uważać na podejrzanei tanie sklepy, ja mam antywirusa g date i on też sprawdza tronki, jak jakas jest podejrzana to w ogóle ja blokuje, to juz od razu daje do myslenia ze w taim miejscu zakupow lepiej nie robić,

 7. fifi fifi fifi fifi

  Nie wiadomo:P

 8. Fresap Fresap

  Jeżeli ceny są podejrzanie niskie i dodatkowo nie ma opcji zwrotu to... poszukałabym innego sklepu. Porządny sprzedawca działa zgodnie z prawem i daje szansę na zwrot.

 9. Kamila Bac Kamila Bac

  Ja osobiście też zazwyczaj sprawdzam opinie, ale ostatnio zamówiłam torebkę z tej strony https://loro.online/ i muszę przyznać, że jestem mile zaskoczona jakością! Polecam

 10. anita maciak anita maciak

  Z mojej strony mogę polecić www.centrumfigury.byethost14.com, asortyment który mnie zadawala, pomocny i dobry kontakt i bardzo szybka dostawa.

 11. Bianca Stonek Bianca Stonek

  Zawsze sprawdź opinie w Internecie - to właściwie najbezpieczniejszy sposób na bezpieczne zakupy. No i zawsze warto w pierwszej kolejności wybierać sklepy, które cieszą się dobrą renomą, np. taki Dajar - wiadomo, że wszystko będzie ok.

 12. Marlena Marzec Marlena Marzec

  Na pewno jeśli prowadzimy własną firmę należy zająć się reklamą w social mediach. https://socialpress.pl/2018/07/specjalna-edycja-kongresu-online-marketing-juz-w-pazdzierniku ja na pewno zainwestowałabym w reklamę na facebooku.

 13. Teresa Maj Teresa Maj

  Opinie są najważniejsze. Można jeszcze sugerować się wyglądem strony, czasami widać, że coś jest nie w porządku ;)