Długa sukienka na jesień?

Długa sukienka na jesień? Czemu nie! Moim zdaniem sprawdza się świetnie zarówno latem, jak i podczas jesieni. Oczywiście, o ile jej długość nie powoduje zanurzania się w każdej mijanej kałuży lub ciągnięcia się po bagnistym podłożu. Koniecznie zobaczcie moją propozycję stylizacji na blogu!

http://hedonisticat.com/sukienka-na-jesien/

A Wy, co sądzicie o noszeniu długich sukienek jesienią? Jesteście za, czy niekoniecznie? Bardzo chciałabym poznać Wasze zdanie na ten temat.

Replies

1. sober sober

Ja jestem jak najbardziej za i nie widzę żadnych przeciwwskazań :) Oczywiście zależy wszystko od tego czy długa sukienka pasuje do twojej sylwetki. Wydaje mi się, że raczej sukienka pasuje jednak do prawie każdego. Wejdź do sklepu i przymierz. Zrób zdjęcie i zobacz czy pasuje :P Ta sukienka co podałaś bardzo fajna.

2. Kasia Bartkowiak Kasia Bartkowiak

Moim zdaniem dluga sukienka jak najbadziej pasuje . Uwielbiam elegancje. Wszystko sie zrobi by pięknie wyglądać .

3. Weronika Glinkowska Weronika Glinkowska

Pewnie, że tak!! Ja uwielbiam takie zestawienie - długa sukienka, rajstopy i fajne traperowate buty i do tego koniecznie krótsza kurtka:)

4. Dazzles in Green Dazzles in Green

nastepny goth.

5. Patrycja Szkola Patrycja Szkola

uwielbiam takie zestawienia

6. nata gala nata gala

Ja mam super sukienkę z Carry teraz na jesień. Fantastycznie się układa i do tego jest w kolorze jesieni :)

7. Monika Flisiak Monika Flisiak

ja nosze dlugie sukienki głownie latem, jesienią rzadko - wolę wtedy do połowy łydek :)

8. Bernadeta Pawlik Bernadeta Pawlik

Jestem za, moim zdaniem długie sukienki sprawdzają się przez cały rok :)

FASHION

1. Sukienka

Last reply: Monika Flisiak .

2. Norweski sweterek

Last reply: Izabella Remer .

3. T-shirty z nadrukami

Last reply: Iza Bednarska .

4. Koszula męska w kratkę

5. Sukienki

People You May Like