Jak zaplanować swoje wesele?

I czy w ogóle brać się za to samodzielnie czy może raczej poszukać do pomocy jakiegoś konsultanta ślubnego? Czytałam, że ludzie coraz częściej się na coś takiego decydują...

Replies

  1. Aleksandra Błasińska-Jaworska Aleksandra Błasińska-Jaworska

    Dokładnie, organizacja wesela wymaga mnóstwa czasu i energii, wszystko zależy więc od Waszych pokładów cierpliwości i determinacji. Jest to jednak jak najbardziej możliwe, wiem z własnego doświadczenia. :) Najważniejsza jest sala - to kluczowy wybór, później już będzie z górki. Razem z właścicielami/managerem ustalacie menu, scenariusz wesela itp. Warto słuchać ich porad, w końcu mają oni największe doświadczenie. Na Dolnym Śląsku szczerze polecam Willę Diana - http://diananoclegi.pl/sala-weselna-stronie-slaskie Organizacja przyjęcia z Panią Dianą była prawdziwą przyjemnością, do tego przepiękna okolica, elegancka sala -czyli połowa sukcesu zagwarantowana. Co do zespołu, klasyczny dylemat DJ czy zespół… My zdecydowaliśmy się na DJ + 2 wokale i saksofon - niespotykana mieszanka, ale było warto :) Powodzenia!

  2. Ola Biz Ola Biz

    Bardzo ważnym jest aby dobrać odpowiedni rodzaj zaproszeń ślubnych. Jestem w trakcie wyboru i posiłkuje się tym portalem https://zagwozdki.pl Dowiedziałam się na prawdę wiele, o tym jakie powinny być zaproszenia.

  3. Marlena Jażenocka Marlena Jażenocka

    tu macie check listę do przygotowań ślubnych - https://carpentry-shop.pl/content/7-przygotowania-do-slubu ;)