Jak tanio i skutecznie wybielić zęby?

Poczytajcie : http://because-i-like-dots.blogspot.com/ :) A wy jak dbacie o swoje zeby?

Replies

 1. Agusia Sławeta Agusia Sławeta

  ja używałam białej perly i tak jak wcześniej ktoś pisał, zmieniam często szczoteczkę. Mozna też próbować sody i wody utlenionej :) A piaskowanie też na pewno polecam.

 2. Paulina Krawczyk Paulina Krawczyk

  Teraz także hitem są pasty na bazie węgla aktywnego.

 3. Agnieszka Kalim Agnieszka Kalim

  Skutecznie wybieliłam zęby w http://www.gdanskiecentrumstomatologiczne.pl/ Przez wybielanie metodą nakładkową. Fakt, że nie wydałam na to "drobnych" ale lepiej wydać raz i mieć efekt niż wydawać na pasty, żele itp, które nie przynoszą żadnego efektu, albo mizerny.

 4. Aneta Zając Aneta Zając

  Zdecydowałam się na wybielenie za pomocą nakładek u https://ladentista.pl/uslugi/wybielanie-2/ i nie żałuję. Efekt końcowy bardzo zadowalający.

 5. Anna Koczek Anna Koczek

  W tym temacie polecam https://titaniumdental.pl/ Warto popytać o różne metody wybielania

 6. Kasia Zawodna Kasia Zawodna
 7. Bernadetta Brank Bernadetta Brank

  Według mnie warte uwagi jest tylko i wyłącznie wybielanie u specjalisty. Szkoda pieniędzy na metody, które nie dadzą pożądanych efektów. Polecę https://smartsmileorto.pl/ zamiast bawić się w tanie i nieskuteczne sposoby.

 8. Alicja Wieczorkowska Alicja Wieczorkowska

  Przede wszystkim o zęby trzeba dbać! Lepiej mieć zdrowe niż śnieżnobiałe. Poczytajcie o tym, jak należy je pielęgnować na stronie http://www.portal-zdrowia.eu/zdrowe-i-piekne-zeby-dlaczego-warto-o-nie-dbac/, aby posłużyły na długie lata.

 9. Kamila szwan Kamila szwan

  Dokładnie tak, jak ktoś napisał wyżej. Wybielanie w domu nie przyniosło rezultatów dlatego udałam się do specjalistów w http://www.smileclinic.pl/

 10. piotr piotrowicz piotr piotrowicz

  Jeśli wybielać zęby to tylko metodą lampową Beyond. Ja wybielałem w https://broniecki.eu iiiii... polecam, polecam z całego serca

 11. Paulina Krawczyk Paulina Krawczyk

  Mnie bardzo pomogła pasta z węglem aktywnym - super wybiela.

 12. suchars sucharson suchars sucharson

  Miałem przyjemność wybielać zęby w https://www.artdentico.pl/ i szczerze polecam wszystkim

 13. Magda Witkiewicz Magda Witkiewicz

  Ja wybielałam u dentysty, w gabinecie Fabdent, https://www.fabdent.pl/ Moim zdaniem właśnie wybielanie na fotelu dentystycznym to jest najbardziej skuteczny i bezpieczny sposób. Ja robiłam wybielanie lampą beyond i jestem naprawdę zadowolona z rezultatu :)