Praca na wakacje

Cześć dziewczyny.
Chciałabym znaleźć jakaś pracę na wakacje,niestety mam tylko 16 lat .
Wiecie gdzie mogę szukać ?

Replies

1. Anonymous Anonymous

Ulotki

2. IzabelaTee IzabelaTee

głównie ulotki jak już martyna napisała ;) ewentualnie w jakimś barze na zapleczu ale to raczej już sie po znajomości załatwia :)

3. Kamila Nowak Kamila Nowak

Na pewno nie w firmach z ryzykiem. Ulotki raczej tylko wchodzą w grę.

4. pola wwww pola wwww

Rozdając ulotki, ale z tego też możesz zarobić całkiem sporą sumkę

5. adam weras adam weras

Ja za prace na wakacjach kupiłem sobie nowe okna w https://www.okna-pasywne.pl/poradnik/jakie-okna-sa-bezpieczne1 .Te okna są idealne.

6. Kasia Nowak Kasia Nowak

Też w czasach szkolnych pracowałem w wakacje. Bardzo przyjemnie wspominam ten czas.

7. Sandy Dak Sandy Dak

Może ulotki? Często biorą osoby właśnie w tym wieku. Nie ma wielu kokosów, ale zawsze. Ewentualnie wyprowadzanie psów.

8. Aneta Barwińska Aneta Barwińska

Poszukaj po jakis restauracjach, straganach z goframi/ lodami itd. Moja siostra zarabia tak co wakacje od 15. roku zycia.

9. Aleksandra Kwiatkowska Aleksandra Kwiatkowska

Chyba ulotki, albo jakieś prace sezonowe. Popytaj czy nie potrzebują do zbiorów owoców albo jakiś innych rzeczy w tym klimacie :)

10. Kasia Mimier Kasia Mimier

Z tego co wiem to właśnie do zbierania warzyw i owoców teraz potrzebują najwięcej ludzi.

11. Maria Lamaria Maria Lamaria

cześć,
    ja pracowałam na zbiorach truskawek! w tym roku całkiem się opłacało. Teraz spędzam resztę urlopu na działce w świetnym domku drewnianym - [url]http://1szw.pl/domki-letniskowe-pytamy-eksperta-o-szczegoly/[/url] polecam i wam :P

12. Gabi Koziol Gabi Koziol

Tylko nie daj się naciąć na jakieś trefne ogłoszenia. Teraz pewnie będzie tego sporo, bo niestety są ludzie, którzy chętnie kogoś wykorzystają do pracy, a mu nie zapłacą. Kiedy ja byłam w twoim wieku i nie byłam jeszcze pełnoletnia, to często roznosiłam ulotki. Nie były to jakieś wielkie kokosy, ale przynajmniej robota prosta i jak wybierzesz kogoś fachowego, to na pewno ci zapłacą. Możesz również zdecydować się obierać jakieś owoce, zbierać ogórki. Tylko wtedy trzeba mieszkać mniej więcej blisko jakiegoś gospodarstwa, aby nie tracić dużo czasu na dojazdy oraz dodatkowej kasy na transport

13. Magdalena Biernacka Magdalena Biernacka

może gdzieś nad morzem. jakieś stoisko np

14. Tomasz Ter Tomasz Ter

Tu znalazłem pracę na wakacje https://pl.jobsora.com/ . Zbyt dużo ofert pracy, polecam zajrzeć.

15. piotrk piotrk

Internet to dzisiaj najlepsze miejsce do szukania pracy.

16. Antonina  Grzelak Antonina Grzelak

W inteernecie

17. Karolina Szklarz Karolina Szklarz

Może jako kelnerka?

WHAT, WHERE AND WHEN?

1. Ból kręgosłupa

Last reply: Kamila Gwiazdowska .

2. Praca na wakacje

Last reply: Karolina Szklarz .

3. Meble glamour

Last reply: Kamila Gwiazdowska .

4. RIHANNA - koncert - kto się wybiera?